Hněv je jed......0.1

18. března 2010 v 18:07 | FroggyS!m |  Hněv je jed
---Emily---
Půjdu na koncert Jonas Brothers! Jsem celkem ráda, protože k nějakému koncertu už se odhodlávám přibližně rok...a možná ještě o neco víc. Já bych na Jonasy asi dobrovolně nešla, ale byl nejdřív a to neustálé přemlouvání mojí kamarádky Suzan se už vážně nedalo vydržet.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koncert byl úžasný, a to jsem na něj původně nechtěla jít...a teď autogramiáda. Suzan je do Jonasů totální blázen, ale taky se hodně stydí.
"Že mi dojdeš pro autogram? Prosííím, no tak, nenech se přemlouvat!"
"Mno, jo...no," odpověděla jsem nevzrušeně a tyky hodně znuděně, protože se mi tam vůbec nechtělo. Že mě donutila jít na tenhle koncert, je jedna věc, ale pro autogram si vážně mohla dojít sama.
Zamířila jsem rovnou k Nicku Jonasovi a snažila prorvat se davem. Bez úspěchu-nemůžu nepočítat s tím, že tu není víc takovejch bláznů, jako jsem já-která jako blbec jdem pro autogram kamarádce.
Konečně jsem se dostala dopředu. Nick se díval nějak udiveně, tak jsem přišla a co nejzdvořileji ho požádala o autogram.
"Tak dostanu ten autogram, nebo ne?" zeptala jsem už trochu podrážděně, když na mě pořád civěl.
"Ehm...jo, jasně" vzal si papír, který jsem mu podávala a podepsal ho. Už jsem se otáčela, abych spokojeně odešla, když z něj vypadlo: "Ehm, můžu se Tě zeptat na jméno?"
"Jsem Emily," odpověděla jsem a cítila, jak rudnu. Chtěla jsem odsud co nejdřív vypadnout.
"Můžu se tě zeptat ještě na tvoje číslo?" vystřelil najednou. Všichni okolo zmlkli a začali si něco šuškat. Připadala jsem si tak trapně! Tohle měl být jenom autogram a to navíc ani ne pro mě! Chvíli jsem se váhala, jestli mu nemám říct, že si číslo zapomněla a mobil třeba nechala doma, ale potom jsem vytáhla z kabelky kousek nějakého papíru a napsala tam svoje číslo. Pak jsem se rychle vytratila, abych se nestala terčem posměchů.
Hledala jsem Suzan a našla jsem jí, jak se hihňá někde v pozadí. Když jsem přišla, rozhihňala se ještě víc. Pěkně mě to štavlo, vůbec jsem sem neměla chodit. Strčila jsem jí do ruky autogram.
"No, milá zlatá, ty máš ale štěstí!" stěží vykoktala a dostala další záchvat.
"Jsem ráda, že se dobře bavíš..." chvíli jsem udělala pauzu, "ale konečně nastala chvíle, kdy ti přišla ta tvoje stydlivost nevhod-mohla jsi být na mém místě, když je tak zbožňuješ," ušklíbla jsem se.
Suzan stichla. "Asi máš pravdu." Pomalu jsme se vydali na odchod, bylo už taky pěkně pozdě. Měla bych nejspíš zaracha, kdybych odtamtud neodešla.
---Nick---
Tenhle koncert proběhl úžasně. Troufnu si říct, že dokonce nejlepší za poslední dobu. Potom přišla autogramiáda. Ta neskutečná nuda...pořád to samý dokola...jeden podpis za druhým.
A pak jsem ji uviděl. Měla světle hnědé vlasy sepnuté sponou do drdolu. Její pomněnkově modré oči se rozhodně nedaly přehlédnout, jak vyzařovaly uprostřed Tvářila se neutrálně, z jejího výrazu se dalo poznat leda tak to, že sem rozhodně nepřišla dobrovolně. Netvářila se jako ostatní. Neječela jako ostatní holky, když se byly tak blízko mě. Neposkakovala a nesnažila se nějak jinak upoutat moji pozornost.
Přišla a požádala mě o autogram. Uvnitř mě se vzbudil pocit, který jsem ještě necítil. Ano...něco takového jsem už cítil, ale slabší. Tohle bylo jako jako přílivová vlna, která pohltila všechno ostatní.
Z mého snění mě probrala zase ta dívka, když mě znovu, docela podrážděně požádala o ten autogram. Připadal jsem si dost blbě, dívala se na mě jako na mě jako bych byl zločinec.
Už se obrátila k odchodu, a ještě než zmizela za hlučným davem, zeptal jsem se jí na jméno. Emily...pěkné jméno. To,co jsem udělal, byl asi vrchol pošetilosti, když jsem se jí zeptal na telefonní číslo. Dav ztichnul a bylo cítit napětí přihlížejících. Emily celá zčervenala a bylo vidět, jak je v rozpacích. Obával jsem se, že už s někým chodí...to bych nepřežil! Potom se rozhodla a na kus papíru mi svoje číslo napsala. Potom odešla. Byl jsem štěstím bez sebe.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dirfy Jonas>XoXo Dirfy Jonas>XoXo | Web | 18. března 2010 v 19:05 | Reagovat

Ej  dobrý rychle dalšíí :) :)

2 Plišáček Plišáček | Web | 23. března 2010 v 18:53 | Reagovat

SUPER :D

3 klariska klariska | 29. března 2010 v 13:21 | Reagovat

jo dost dobry :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.