Březen 2010


Sprchy-obrázky

27. března 2010 v 7:57 | FroggyS!m

Rozbil se mi notobook :(

25. března 2010 v 15:24 | FroggyS!m
Hmm...a je to. Nějakej virus hnusnej mi vlezl do kompu a smazal všechny data. Totálně všechno! Sice jsme zachránili fotky, ale to je tak všechno. Mě to hrozně štvě (řekla bych i něco maličko sprostějšího...) protože jsem tam měla jednu FFku :( a smazalo mi to i všechny simíky, takže musim mejch 8 datadisců nainstalovat znova...achjo :(

Krutý osud......0.1

23. března 2010 v 18:57 | FroggyS!m |  Krutý osud
Další FFka...další příběh, další dějství a nová tragédie. Snad se ještě nějak rozvine a snad se bude líbit. Čtěte dál!

Téma týdne-škola

23. března 2010 v 15:55 | FroggyS!m |  témá týdne
Škola, na co to vlastně je? Na jednu stranu jí nemám ráda, ale to asi my všichni, že? Na druhou stranu se docela těším, až ráno vstanu a vyrazím na cestu... kdyby nebylo školy, nikdy bych nepoznala tak skvělý kamarády, jako mám teď a jako jsem poznala na základce.
Další stránka školy: profesoři, profesorky, učitelé a učitelky. Pokud- s dovolením- máte nějakýho magora nebo nějakou kravku, tak ta hodina je opravdu dobrá leda tak k tomu, aby jste si trošku zdřímli- pokud jste unavení. A nebo ještě k tomu, aby jste si na někom vybili vztek.
A co je na škole nejhorší? Asi to, že ne vždy se vám podaří bez povšimnutí na hodině usnout nebo posílat papírky po třídě a neujít poznámce. Ale to je holt život :D

Cool Hair

18. března 2010 v 19:51 | FroggyS!m |  Vlasy
vlasy

Hněv je jed......0.1

18. března 2010 v 18:07 | FroggyS!m |  Hněv je jed
---Emily---
Půjdu na koncert Jonas Brothers! Jsem celkem ráda, protože k nějakému koncertu už se odhodlávám přibližně rok...a možná ještě o neco víc. Já bych na Jonasy asi dobrovolně nešla, ale byl nejdřív a to neustálé přemlouvání mojí kamarádky Suzan se už vážně nedalo vydržet.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koncert byl úžasný, a to jsem na něj původně nechtěla jít...a teď autogramiáda. Suzan je do Jonasů totální blázen, ale taky se hodně stydí.
"Že mi dojdeš pro autogram? Prosííím, no tak, nenech se přemlouvat!"
"Mno, jo...no," odpověděla jsem nevzrušeně a tyky hodně znuděně, protože se mi tam vůbec nechtělo. Že mě donutila jít na tenhle koncert, je jedna věc, ale pro autogram si vážně mohla dojít sama.
Zamířila jsem rovnou k Nicku Jonasovi a snažila prorvat se davem. Bez úspěchu-nemůžu nepočítat s tím, že tu není víc takovejch bláznů, jako jsem já-která jako blbec jdem pro autogram kamarádce.
Konečně jsem se dostala dopředu. Nick se díval nějak udiveně, tak jsem přišla a co nejzdvořileji ho požádala o autogram.
"Tak dostanu ten autogram, nebo ne?" zeptala jsem už trochu podrážděně, když na mě pořád civěl.
"Ehm...jo, jasně" vzal si papír, který jsem mu podávala a podepsal ho. Už jsem se otáčela, abych spokojeně odešla, když z něj vypadlo: "Ehm, můžu se Tě zeptat na jméno?"
"Jsem Emily," odpověděla jsem a cítila, jak rudnu. Chtěla jsem odsud co nejdřív vypadnout.
"Můžu se tě zeptat ještě na tvoje číslo?" vystřelil najednou. Všichni okolo zmlkli a začali si něco šuškat. Připadala jsem si tak trapně! Tohle měl být jenom autogram a to navíc ani ne pro mě! Chvíli jsem se váhala, jestli mu nemám říct, že si číslo zapomněla a mobil třeba nechala doma, ale potom jsem vytáhla z kabelky kousek nějakého papíru a napsala tam svoje číslo. Pak jsem se rychle vytratila, abych se nestala terčem posměchů.
Hledala jsem Suzan a našla jsem jí, jak se hihňá někde v pozadí. Když jsem přišla, rozhihňala se ještě víc. Pěkně mě to štavlo, vůbec jsem sem neměla chodit. Strčila jsem jí do ruky autogram.
"No, milá zlatá, ty máš ale štěstí!" stěží vykoktala a dostala další záchvat.
"Jsem ráda, že se dobře bavíš..." chvíli jsem udělala pauzu, "ale konečně nastala chvíle, kdy ti přišla ta tvoje stydlivost nevhod-mohla jsi být na mém místě, když je tak zbožňuješ," ušklíbla jsem se.
Suzan stichla. "Asi máš pravdu." Pomalu jsme se vydali na odchod, bylo už taky pěkně pozdě. Měla bych nejspíš zaracha, kdybych odtamtud neodešla.
---Nick---
Tenhle koncert proběhl úžasně. Troufnu si říct, že dokonce nejlepší za poslední dobu. Potom přišla autogramiáda. Ta neskutečná nuda...pořád to samý dokola...jeden podpis za druhým.
A pak jsem ji uviděl. Měla světle hnědé vlasy sepnuté sponou do drdolu. Její pomněnkově modré oči se rozhodně nedaly přehlédnout, jak vyzařovaly uprostřed Tvářila se neutrálně, z jejího výrazu se dalo poznat leda tak to, že sem rozhodně nepřišla dobrovolně. Netvářila se jako ostatní. Neječela jako ostatní holky, když se byly tak blízko mě. Neposkakovala a nesnažila se nějak jinak upoutat moji pozornost.
Přišla a požádala mě o autogram. Uvnitř mě se vzbudil pocit, který jsem ještě necítil. Ano...něco takového jsem už cítil, ale slabší. Tohle bylo jako jako přílivová vlna, která pohltila všechno ostatní.
Z mého snění mě probrala zase ta dívka, když mě znovu, docela podrážděně požádala o ten autogram. Připadal jsem si dost blbě, dívala se na mě jako na mě jako bych byl zločinec.
Už se obrátila k odchodu, a ještě než zmizela za hlučným davem, zeptal jsem se jí na jméno. Emily...pěkné jméno. To,co jsem udělal, byl asi vrchol pošetilosti, když jsem se jí zeptal na telefonní číslo. Dav ztichnul a bylo cítit napětí přihlížejících. Emily celá zčervenala a bylo vidět, jak je v rozpacích. Obával jsem se, že už s někým chodí...to bych nepřežil! Potom se rozhodla a na kus papíru mi svoje číslo napsala. Potom odešla. Byl jsem štěstím bez sebe.Comix a FFka na přání

17. března 2010 v 13:20 | FroggyS!m
Nějak začít musím...jenže mě nenapadá žádná zápletka. Takže dávám slovo návštěvníkům blogu, snad vymyslíte něco líp, než já.

Pravidla
Postačí mi pouze to, aby comix nebo FFka byla v mezích celkem normálního člověka, který má tak 2 hodiny volna denně.
Doufám, že souhlasíš, protože potom stačí tohle vyplnit:

  1. Comix/FanFiction
  2. Hlavní postavy:
  3. O čem:
  4. Jednodílovka/Vícedílovka
Díky moc :D tohle mi úplně postačí
Beru všechny, co se zapíší do týdne...to znamená do 24.2.

Anglický řadový domek+přístavba

16. března 2010 v 14:48 | FroggyS!m |  moje výroba
Moje výroba...dělala jsem to podle plánu s kulatym razítkem, takže je to poměrně přesné.

anglický řadový domek-přístavba
1.patro
podkroví

Stáhnout soubor (Anglický domek+přístavba.Sims2Pack)


Konečně new!

16. března 2010 v 11:56 | FroggyS!m
Takže tenhle lay mě docela potrápil. To menu nahoře jsem musela předělávat snad pětkrát, než se mi to povedlo! Doufám, že se líbí, protože na novej si budete muset ještě nějakou dobu počkat...na tenhle jsem si našla čas jen díky tomo, že mi dneska bylo špatně a tak jsem zůstala doma. Ve škole to neni tak strašný, ale my se za měsíc a něco k tomu budeme stěhovat a já se strašně těšim! Konečně už budu mít jen svůj vlastní pokoj!
Teď už hlavně musim začít přemlouvat mamku, abych si mohla koupit králíčka :D třeba to ani nebude potřeba, páč mamka vždycky řekne "Kup si zvíře jaký chceš, ale já se ti o něj starat nebudu". Tím by to bylo vyřešený, protože je snad jasný, že když si koupim zvíře, tak se o něj budu starat a věnovat se mu...

LavaFox

16. března 2010 v 11:09 | FroggyS!m |  Grafika
O

Když jsem procházela persony motivy vzhledu pro Mozillu Firefox, narazila jsem na tohle:
Mě se to teda líbí a pokud máte rádi fialovou barvu, tak se vám to asi taky bude líbit :D


PODPORUJE: Firefox: 3.0b1 - 3.7a2preDiplomky za SPŘÁTELENÍ

12. března 2010 v 14:42 | FroggyS!m
Jedna série diplomků pro moje nová SBé :D Snad se líbí :D


Modern lovely house

12. března 2010 v 8:57 | FroggyS!m |  Stavby 35 Headland Row-4 rooms

11. března 2010 v 21:11 | FroggyS!m |  Stavby
Pěknej baráček...ale kolik k tomu potřebujete rozšíření! Škoda, mno...
UniversityNightlifeOpen for BusinessPetsSeasonsBon VoyageFree TimeApartment LifeHappy Holiday StuffFamily Fun StuffGlamour Life StuffCelebration StuffH&M Fashion StuffTeen Style StuffKitchen & Bath StuffIkea Home StuffMansion and Garden Stuff

DownloadAhoj!

8. března 2010 v 16:50 | FroggyS!m
Ahoj lidi! zase se k vám hlásím po dlouhé době a jsem moooc ráda :D už se na tak dlouhou dobu nevytratim, leda tak o letních prázdninách...ale to spíš ne-e :D