Únor 2010

Motýli

28. února 2010 v 16:45 | FroggyS!m |  Ostatní
Tričko s Jonasema

22. února 2010 v 18:33 | FroggySim
Ahoj Maky, chtěla jsem ti najít nějakej down, kde by byl tvůj Nick Jonas :D Ale našla jsem jenom tričko, tak aspoň to...

Jeans-pstě klasika :D

22. února 2010 v 17:35 | FroggySim |  Ženské oblečeníKlasika, mno prostě džíny :D Co bych si bez nich každej den počala???

Super Outfts

22. února 2010 v 17:17 | FroggySim |  Ženské oblečení


Vlasy v culíku

22. února 2010 v 17:12 | FroggySim |  Vlasy
Avatar-Neytiri

19. února 2010 v 13:18 | FroggySim
Pozor! Pro správnou funkci musíte stáhnout oba soubory!

Avatar-Jake Sully

19. února 2010 v 12:55 | FroggySim |  Simíci

Pozor! Musíte si stáhnout oba dva soubory, jinak to nebude fungovat!


Cheaty...2.Série

18. února 2010 v 20:46 | FroggySimka |  Cheaty
Kaching
Přidá 1000 simoleonů
Motherlode
Přidá 50 000 simoleonů
boolProp snapObjectsToGrid [true/false]
objekty lze umístit mimo síť
boolprop showFloorGrid [true/false]
vypnutí čtvercové sítě-režim nákupu a výstavby
boolprop locktiles [true/false]
můžete umístit podlahu i na silnici
boolprop carsCompact [true/false]
detailnější auta na silnicích


Fair way or not?...0.2

18. února 2010 v 19:53 | FroggySim |  Fair way or not?
Konečně se objevil ten koho jsme hledali-Klaudie, se světlými vlasy v dlouhém culíku. Naposledy jsem ještě vrhla nevrlý pohled za Objevem a potom jsem Klaudii pozdravila.
"Čau," pozdravila taky Erika, ale tak nepříjemným tónem, že by snad bylo lepší, kdyby to neřekla nic. Minule se s Klaudií pohádala a očividně na to ještě hned tak nezapomene.
Nechtě jsem, aby se něco takového opakovalo, tak jsemřekla možná až moc nahlas, jesli nepůjdeme na driveing.
"Jo, to by bodlo," reagovala Klaudie ihned a byla vděčná, že jsem jí osvobodila od dalšího konfliktu.
Ještě jsme měli skoro hodinu, šli jsme my 3 v jednom flightu. Já mám HCP 11,4, Erika 12,5 a Klaudie, z nás nejstarčí měla 8,9. Proto jsme chodíme většinou spolu, což je dobře.
Když jsem si stoupla na rohožku a začal jsem se rozcvičovat, poznala jsem, že dneska jsem v dobré kondici. Zápěstí nějak tak akorát pevné, ramena a boky měkně ohebné... Taky mi to podle toho lítalo. Ne že bych si stěžovala, sedmičkou 130m přibližně. Driver něco málo přes 200metrů. Tohle vypadalo dobře, mohla bych zlepšít.
Tolik jsem se soustředila na sebe samotnou, že jsem si nevšimla,co se děje dvě rohožky přede mnou. Klaudie seděla na kolečku svého vozíku na bag, halvu si opírala o ruce tak, že si dlaněmi zakrývala celý obličej. Rychle jsem odložila hůl a vydala se tím směrem, ale už tam stála Erika, dala si prst pred pusu a posunky naznačila, že Klaudie nejspíš brečí, protože jí to nejde.
"Ehm Klaudie," pípla jsem velmi potichu, protože jsem nechtěla něco způsobit a kamarádku rozhodit těsně před turnajem.
"Ehm, Klaudie...my bysme ti klidně mohly poradit-" zkusila to Erika, neúspěšně.
"Ne, Eri, prostě NE, já si musim poradit sama!" Klaudie vyskočila na nohy a tvářila se hodně naštvaná. Erika zašla daleko, na tohle byla Klaudie háklivá, bohužel. Když jí to nejde na driveingu před turnajem, rozhodí se natolik, že jí to nepůjde ani na turnaji, tam se bude vztekat a přestane to jít i mě a Erice. Ale tak to chodí.
Klaudie se sice snažila, jak nejvíc mohla, ale nebylo to nic platné. Kdyby se uklidnila a vzala si třeba sušenku, ještě by měla šanci to zlepšit. Ona je sice dobrá, ale i tvrdohlavá, a u golfu je důležitá spíš psychyka než fyzička.
Konečně jsme dopálily míčky a vydaly se směr první jamka. Klaudie šla první. Když Erika spatřila můj výraz, pošeptalami: "Mysli na něco jinýho...třeba na to, jak strapníš Objeva, až zase zhorší."
Došli jsme na 1. jamku začaly hrát. Na svoji vlastní hru si stěžovat nemůžu, ani Erika by neměla, a podle mých měřítek by to neměla dělat ani Klaudie. Tohle bylo krásně hřiště, zvlášť po ráno, kdy je na trávě ještě rosa a slunce tolik nepálí. V bývalém zámeckém parku se na jamkách potulovali kachny a pokud jsme se příliš přiblížili, jedna zvedla hlavu, zakvákala, napodobily jí ostatní a takhle skupinka odkráčela. Roztomilá zvířátka.
Nejže Kaludie to bohužel takhle nebrala. Jestli něco nenáviděla, tak když někdo s horším handicapem má míň ran než ona.

Konečně

18. února 2010 v 19:03 | FroggySim
Konečně jsem se odvážila udělat nový menu. Ono je to teda pěkně pitomý a jednoduchý, ale musíte holt počkat do jarní rovnodennosti, protože to oficialně začíná jaro a já sem dam novej design. Ale zatim na to nemam čas, abych dělala novej lay a za měsíc ho znova změnila...ale pomalu už se připravuju na jaro :D
Jinak promiň ...Phrealy..., asi jsi od mého blogu očekáva trochu víc :( nerada tě zklamu, ale je to tak...

Charlie...

15. února 2010 v 19:53 | FroggySim
Koukněte se na to...ty dva caparti. Překládejte!

Fair way or not?...0.1

15. února 2010 v 19:44 | FroggySim |  Fair way or not?
Probudila jsem se dřív jak obvykle. Ještě dřív, než kdybych vstávala do školy, přestože byla neděle. Seběhla jsem dolů a usmažila si amoletu a uvařila vajíčko k snídani. Zhltala jsem to a znovu vyběhla do pokoje. Nedočkavě jsem pohlédla na hodiny a zjistila, že je teprve čtvrt na sedm.
Za půl hodiny, kterou jsem ztrávila zíráním na plakát na zdi, se konečně ozvaly tátovo hlasité dupání na schodech. Konečně jsem odtrhla oči od obrázku golfového hřiště na Floridě a začala se pomalu připravovat na turnaj.
Přibližně za dalších 20 minut neklidu a popohánění taťky jsme konečně nasedli do auta, naložili zavazadla a vydali se na cestu.
Po pár ulicích jsme zastavili u světle modrého řadového domku. Ve brance stála Erika a vedle ní jí její mamka strkala pod nos dva rohlíky jako "malou svačinku".Erika se vyprostila ven i s bagem, rychle ho strčila do kufru auta a nasedla ke mě dozadu, aby jí její matky ještě nestihla nacpat tucet takových "svačinek".
"Ahoj," pozdravila vyčerpaně, "jak se těšíš na první sezónní turnaj?" zaptala se a zářivě se na mě usmála.
"Hmm, jak se to vezme, těšim se na hřiště, a těšim se na lidi", odpověděla jsem po pravdě," ale děsim se toho výsledku!"
"Nó", protáhla a dlouze se zadívala z okna na ubíhající krajinu,"víš, že jsem nikdy nehrála na svůj handicap..."
"Máš nový hole, ještě ke všemu Callaway, tak si nestěžuj!"
"A ty máš Titlest, no a?"
Pak se do hovoru vložil táta, jestli máme trému a tak. Ta cesta nám nějak utekla, v Poděbradech jsme byli až nezvykle brzo. Možná mi táta tu trému neměl připomínat, jinak bych si sama nevzpoměla.
Vystoupili jsme z auta, vyndali si bagy a příslušenství, pak jsem se ještě rozloučila s taťkou, společně jsme mu zamávali a šli se nahlásit.
V Poděbradech je to až moc velký na to, abychom našli jednoho jedniného človíčka. Dřív se odtamtud vysílalo rádio, takže zbyla i anténa. Pokud jde o hřiště, první jamka vypadá tak trochu jako osečená louka, ale ty ostatní jsou moc pěkný. Ještě, že sem jdeme hned na začátku sezóny, jinak by tu bylo moře komárů, protože část hřiště je i v lese.
V recepci jsme se nahlásili a dostali jsme scorecarty. Vymakanější jsem ještě neviděla, protože tady byly i puntíky, podle počtu ran, které tam můžu zahrát nad par.
Nepotkaly jsme zrovna toho, koho jsme chtěli, ale někoho úplně jiného. U mého bagu stála holka s hnědými vlasy, růžovou čepicí, tričkem a jak to u takových lidí bývá, i s růžovými kytičkami
"A...doufám, že zase někoho netrefíš do hlavy." ušklíbla se.
"Ó, náš Oběv. Óóó..." To ji nejspíš nějak naprdlo, vystrčila pyšně bradu a odkráčela.
"Nevim, co si o sobě myslí." zašeptala Erika. Byla to pravda. Doufá, že zase nikoho netrefim... Před rokem jsem trefila...a to její mamku. Ale dobře omluvila jsem se, jenže naše malá Michalka udělala takovou scénku. O to víc mě to naštvalo, když začala "zázračně snižovat". Ať si nemyslí, že jsme si toho nevšimli. Vždycky šla na nesoutěžní výsledek, kde sníšila HCP, potom šla na turnaj a zhoršila. Potom mě dorazilo, že vyhrála objev roku-z 54 znížila na 13.A navíc, kdo by měl rád holku, která se i na golfu chová jako fiflena?

Fair way or not?...věnování

15. února 2010 v 17:33 | FroggySim |  Fair way or not?
Tuhle povídku bych chtěla věnovat jednomu jedinému človíčkovi a to mé nej kámošce.
Známe se už od jednoho roku, ale teď jsme se bohužl museli rozloučit. Potkávali jsme se na chalupě u Horažďovic, tu jsme ale nedavno prodali. Samozdřejmě se ještě uvidíme na táboře a tak, ale tenhle člověk pro mě byl opravdu důležitý.
Ty zážitky, které jsme spolu za těch mnoho let zažily se nedají zapomenout. Jak jsme se hádaly na písečku o lopatičky, houpaly se na houpačkách "až je stropu", jak jsme vymyslely nový druh asfaltu, ze e všech přísad, co měla mamka v kuchyni+ šampon a potom to vylily na tohle využití až moc dobře opečovávanou trávu, jak jsme se málem ztratili na kolech a pak nás ještě potkala bouřka...

Proto taky pojmenuju jednu hlavní postavu po tobě, Erčo! Bude to o golfu a s dovolením ti trošlu vylepším HCP...:D

Parodie New Moon

14. února 2010 v 20:10 | FroggySim |  Videa
Pěkná parodie, a to mám ráda. Jen kdybych to takhle nějak taky dokázala udělat...


I See You - Leona Lewis

14. února 2010 v 19:18 | FroggySim |  písničky
Písnička, celkem se mi líbí. Mno, možná je to proto, že je to z Avataru, kterej se mi hrozně líbí (-to znamená, že musim bejt moc hodná na Terku, aby mi půjčila to CD). K tomu filmu se to prostě hodí, tak krásný a táááááák smutný- několikrát jsme se tam s kámoškou rozbrečeli...
Mimochodem, vyhrálo to 2. místo v T-music chartu na Očku :D

Pro lepší video v lepší kvalitě klikni sem

Cheaty...1.Série

12. února 2010 v 16:11 | FroggySim |  Cheaty
bugJarTimeDecay [on/off]
Podaří-li se vám chytit to sklenice světlušky, tímto cheatem zajistíte, že budou žít věčně! (Získáte tak zajímavý zdroj světla)


Cheaty pro rozšíření The Sims 2 Mazlíčci:
-------------------------------------------


boolProp petActionCancel [true/false]
umožní ukončit činnost mazlíčka


deleteAllFences
odstraní všechny ploty z celého pozemku
deleteAllWalls
odstraní všechny zdi z celého pozemku
deleteAllAwnings
odstraní všechny markýzy z celého pozemku
deleteAllObjects [Doors/Windows/Stairs]
odstraní všechny dveře, okna a schodiště z celého pozemku
deleteAllHalfWalls
odstraní všechny poloviční zdi z celého pozemku


Cheaty pro rozšíření The Sims 2 Ve světě podnikání:
-------------------------------------------------
(K použití těchto cheatů je vyžadováno rozšíření The Sims 2 Ve světě podnikání.)

AddneighbortoFamilycheat [on/off]

Umožňuje interakci, pomocí které přidáte do rodiny neovladatelné Simíky.

Forcetwins
Vyberte těhotnou ženu a zadejte tento cheat. Žena automaticky porodí dvojčata.

Plumbbobtoggle [on/off]

Vypne grafický ukazatel ve tvaru diamantu. (Vhodné pro tvůrce filmů)

Odstranění omezení při umisťování zdí
- Tento cheat můžete aktivovat stisknutím kláves CTRL + ALT v okamžiku, kdy se pokoušíte umístit nějaký předmět.
- Budou zrušena pravidla umisťování předmětů na zdi. Budete moci umístit kterýkoli nástěnný objekt na zeď, na níž už je umístěn jiný objekt.

Cheaty pro rozšíření The Sims 2 Noční život:
------------------------------------------
(K použití těchto cheatů je vyžadováno rozšíření The Sims 2 Noční život.)

familyfunds JMÉNO XXXX
Přidělí rodině na úrovni sousedství peněžní částku.

roofslopeangle [15-75]
Upraví sklon všech střech na pozemku.

showHeadlines [on/off] (pro všechny Simíky na pozemku)
Tento cheat využijí tvůrci filmů. Zapne nebo vypne zobrazení všech myšlenkových bublin, bublin řeči a záhlaví typu ++/--.

unlockCareerRewards (pro vybraného Simíka)
Aktuálně vybraný Simík okamžitě získá přístup ke všem speciálním předmětům za odměnu v kariéře v katalogu.

maxMotives
(pro všechny Simíky na pozemku)
Maximalizuje ukazatele motivace všech Simíků, kteří se nacházejí na pozemku (ovladatelní i neovladatelní).


motiveDecay [on/off] (pro všechny Simíky na pozemku)
Spustí nebo zastaví pokles motivace.

aspirationPoints hodnota
(pro vybraného Simíka)
Nastaví aktuálně vybranému Simíkovi zvolenou úroveň aspirace.

lockAspiration [on/off] (pro všechny Simíky na pozemku)
Zastaví pokles a nárůst aspirace.

aspirationLevel [0-5] (pro vybraného Simíka)
Udělí aktuálně vybranému Simíkovi velký počet aspiračních bodů.

agesimscheat on
Aktivuje zabránění stárnutí při klepnutí na jiné Simíky se stisknutou klávesou Shift.

setLotLightingFile [název_souboru]
Umožňuje hráči vytvořit nový soubor osvětlení s vlastními hodnotami osvětlení pozemku. Používá se k vytvoření zvláštního osvětlení pozemku.

Cheaty pro rozšíření The Sims 2 Univerzita:
-----------------------------------------
(K použití těchto cheatů je vyžadováno rozšíření The Sims 2 Univerzita.)

changeLotZoning [residential | community | greek | dorm | secretsociety]:
Změna typu zóny pozemku. Dříve než pomocí tohoto cheatu změníte zónu pozemku, ujistěte se, že na něm nežijí žádní Simíci. Chcete-li tento cheat použít, vstupte na pozemek, jehož zónu chcete změnit, a zadejte cheat s některou z uvedených zón (rezidenční, obecná, řecká, kolej, tajný spolek).

boolProp dormSpecificToolsDisabled true/false:
Aktivuje nástroje režimu nákupu a výstavby, které by normálně byly na kolejním pozemku deaktivovány.

boolProp allow45DegreeAngleOfRotation true/false:
Umožňuje otáčet všechny objekty o 45 stupňů namísto 90 stupňů, což je hodnota používaná u většiny objektů.

Cheaty pro hru The Sims 2:
------------------------
help: Výpis všech cheatů ve hře.

help [+cheat]: Zobrazí informace o konkrétním cheatu.

exit: Zavře okno pro zadávání cheatů.

expand: Zvětšení nebo zmenšení okna pro zadávání cheatů.

moveObjects on/off:
Vypíná půdorysné omezení při umisťování objektů v režimu nákupu a výstavby. Vypíná omezení nástroje Ruka při práci s používanými objekty nebo objekty, které za normálních okolností nelze přemísťovat. Při použití tohoto cheatu může docházet k problémům s herními prvky, hledání cest, generováním a manipulací se skrytými objekty atd. Pozor, tento cheat umožňuje odstraňovat objekty, které za normálních okolností odstranit nelze, například Simíky, poštovní schránku a popelnici. Jestliže tyto objekty odstraníte, neexistuje způsob, jak je vrátit zpět, proto buďte opatrní!

aging -on/off:
Zabraňuje stárnutí Simíků. Může dojít k narušení pečlivě nastavené herní rovnováhy a malý Pepík nikdy nevyroste, proto tento cheat používejte opatrně.

autoPatch -on/off:
Pomocí tohoto cheatu můžete znovu zapnout zobrazování upozornění, pokud je k dispozici aktualizace hry The Sims 2. Použijte příkaz Autopatch on a přejděte do prohlížeče vlastního obsahu (malé tlačítko se sněhovou vločkou na UCP v sousedství). Je-li k dispozici aktualizace, zobrazí se dotaz, zda ji chcete stáhnout.

slowMotion [hodnota]:
Cheat slowMotion vyžaduje jeden parametr - nastavení "pomalosti" (například slowMotion 4). Tato hodnota je v rozsahu 0 až 8, kde 0 je normální rychlost a 8 je nejpomalejší rychlost.

boolProp enablePostProcessing true/false:
Umožňuje použití cheatů pro dodatečné zpracování (viz níže), které jsou užitečné při vytváření filmů (viz také níže). Tento cheat je možné úspěšně použít, jen pokud máte grafickou kartu podporující funkci stínování pixelů (pixel shaders). Použijete-li tyto cheaty a vaše karta stínování pixelů nepodporuje, pak obrazovka s největší pravděpodobností částečně zčerná a normální zobrazení bude možné obnovit teprve vypnutím cheatu enablePostProcessing. Jestliže zapnete dodatečné zpracování a filmové scény, může při přehrávání filmových scén docházet k nežádoucím grafickým efektům.

bloom [r g b x] (rgb je barva) (x je hodnota "rozkvetení") [0.0-1.0]:
Tento cheat přidá efekt rozmazání, podobně jako při vzpomínkách hlavních hrdinů v komediálních seriálech. Tento cheat funguje, jen pokud je nastaven cheat boolProp enablePostProcessing na hodnotu true.

vignette [střed_x střed_y x] (x je faktor viněty) [0.0-1.0]:
Přidá efekt rozmazání z nastaveného středu. Zadáním cheatu "vignette 0.5 0.5 0.5" dosáhnete mírného rozmazání u okrajů obrazovky. Nastavení "vignette 0.5 0.5 1.0" znamená maximální rozmazání okrajů. Tento cheat funguje, jen pokud je nastaven cheat boolProp enablePostProcessing na hodnotu true.

filmGrain [hodnota] [0.0-1.0]:
Obrazovka bude zrnitá, podobně jako film. Tento cheat funguje, jen pokud je nastaven cheat boolProp enablePostProcessing na hodnotu true.

letterBox [hodnota] [0.0-0.4]:
Nastaví efekt širokoúhlého zobrazení. Tento cheat funguje, jen pokud je nastaven cheat boolProp enablePostProcessing na hodnotu true.

Ehm...

10. února 2010 v 20:02 | FroggyGirl
Tákže... ze školy se zbláznim! No, lidičky, tak řekněte, kdo by ne? Hmm

Potom další věc. Ne ůplně ze dne na den jsem se stala horznym bláznem do Sims 2. Takže břichystám novej dess, ale newym za jak dlouho. Teďko totiž dělám design pro kámošku a navíc mi pořád nějak ubývá času. Netušim, jak je to možný. Přijdu domů ve tři, než se naděju jsou čtyři a jdu na nauku. Tam je to táááák nudný, že přijdu domů a než se stačim vzpamatovat je osm hodin večer.
Vím, že bych se měla blogu věnovat trochu víc, ale teď ho tak na týden dva pozastavím a odpočinu si.

Moc se omlouvám všem SBénkům a kamarádům, kterým jsem slíbila, že jim jim tento blog představím...


3.2.2010

3. února 2010 v 18:53 | FroggyGirl
Tak dneska přišel dušek s obrobskou žlutou plackou připnutou na košili. Psalo se tam velkejma písmenama: JSEM ZLÝ. Dobrý ne? Akorát na to asi Klára neměla upozorňovat, kdyby si totiž sundal mikinu, už by ZLÝ nebyl :D

Potom ten ples: už jsem se o něm zmiňovala. Budou nás stužkovat po dvojicích holka kluk. A to tak, že nás seřaděj podle abecedy. Na mě vyšel demolitionman :( ale nej bude asi dvojice Verča a Reiny. Vysoká hubená-malej tlustej :D