Leden 2010

28.1.2010

29. ledna 2010 v 7:58 | FroggyGirl
Takže vysvěčení...měla jsem dvě dvojky, z čeniny a z bižule. Upřimně řečeno jsem nic jinýho nečekala, když jsem z prvního biologickýho testu dostala hned trojku a potom z obou hnusnejch slohovek dvojku :D Jsem ráda za tyhle známky, říkejte si co chcete :D

Pak jsem ještě byla na koncertě v Chodovský tvrzi. Jednou jsem se trošku přehmátka na tý pomalejší skladbě, která se mi většinou povedla, ale ta druhá se mi povedle mnohem víc jak obvykle. Ale stejně jsem se chtěla jít zahrabat :D ale tak každej se někdy zadrhne i když mluví, jako já docela často tim svym "vlastně...nó prostě...ehm" :D

Jinak tenhle blog bude přez víkend hodně v rekonstrukci, protože najednou chtělí skoro všichni ze třídy znát můj blog :P

26.1.2010

26. ledna 2010 v 20:11 | FroggyGirl
Ták dneska jsem hrozně načená :D Nějak tak ze všeho, když se to vezme...i když jsem si zapomněla polovinu věci, jako třeba penál pak ještě pravítko a ještě půlku čeniny xD Ale jinak jsem se dozvěděla, že v červnu bude výlet. Jsem na týhle škole první rok, takže jsem ještě nevěděla co a jak...ale pak se ukázalo, že to není výlet na jeden den-jak jsme to měli na zákledce- ale budeme tam skoro čtyři dny :D tak to proto xD

!!!Jinak pro moje SBéNka (už jsem to psala i k reklamkám) Vaše komenty-ať už je to cokoliv- nikdy je nebudu počítat jako reklamku!!!

24.1.2010

24. ledna 2010 v 16:58 | FroggyGirl
Tak dneska jsme byli zase na svahu. Jezdili jsme červenou, to byla sranda. Oni tam uprostřed sjezdovky na takovym plácku nasněžili pěknou bouli, takže jsem tam jezdila a potom tou nejstrmější cestou dolů. Bylo to asi jako ta modrá klouzačka v Čestlicích :)

Mno, pak si ségra usmyslela, že pojedeme na modrou. Řekla jsem si, že je to strašně jednoduchý a jezdila na boule, kde se dalo. Ke konci před takovym malým přibližovacím vlekem jsem si všimla, že je tam to rozhraní mezi uježděnou sjezdovkou a přírodnim sněhem. A mezi tim kráááásnej skokánek. Najesla jsem tam, ale místo abych dopadlana tvrdej sníh, jak jsem očekávala, byl tam prašan a jedna lyže se mi do něj zabodla. Druhá naštěstí (nebo naneštěstí?) ne, tak jsem jela dák a snažila jsem se balancovat a přitom zastavit. Jenže to se nepovedlo a já hodila držkopád dobrejch 20m od sjezdovky. Naštěstí to viděla jenom ségra, takže se mi nemůže nikdo pořádně posmívat :)))

Reklamky

23. ledna 2010 v 11:37 | FroggyGirl
Reklamky pište prosím jedině sem. Když objevím někoho psát reklamky ke článečkům, budu si ho muset přidat do black listu!

About myself

23. ledna 2010 v 11:14 | FroggyGirl
Ale teď něco MÁLO o mě samotné:


Jméno: Kačka
Přezdívka: FroggyS!m
ISQ: 565 625 355
Oblíbené jídlo: Pizza
Oblíbený předmět: Nevim, asi biologie, i když není zrovna nejlehčí (ale nikdy to nebude čeština!!!)
Oblíbená internetová stránka: Blogy mých SBének!
Oblíbený věta: "Žij každý svůj den tak, jako by to měl být tvůj poslední!"
Ikonka, pouze s ní kopíruj články:
Jen vás všechny moooc prosím, než si mě na ICQ přidáte do kontaktů, napiště sem dolů komentík, ať vim, že to neni nějakej pedofil :D

22.1.2010

22. ledna 2010 v 18:11 | FroggyGirl
Dneska jsme měli ve škole jenom dvě hodiny, protože nám odpadl tělák...ale i tak to byl den totálně naprd.
Tak když jsme šli na oběd, byli jsme za nějakou starší třídou. Před ní byly ještě holky, který nás chtěly pustit. Tak jsme se tam vplížily, ale nějaká z těch starších holek na nás začala řvát, že je snad doufám nechceme předběhnout a že je nezajímá, co si myslíme. Tak Jana na ně zařvala nazpátek, že nás tak nezajmaj. Nojo, ale to neni ani zdaleka celý.
No, tak když jsme se teda otráveně vrátily zpátky, začali nás proudem předbíhat lidi z tý části třídy, která byla před náma. To nás teda vážně n***alo. Tak jsme řvali, ale oni samozdřejmě co by si všímali tří mladších studentů.
Vážně, nejvíc nás naprdle ta tlustá kr*vka!

Tak teď jdu dělat design pro Janiznu s jením pejskem, pá!

The Sims

22. ledna 2010 v 12:59 | FroggyGirl

Downloads

21. ledna 2010 v 15:00 | Froggyvlasyvlasy
nábyteknábytek
mazlíčci---------
ženské oblečeníženské oblečení
pánské oblečenípánské oblečení
stavbystavby
doplňky
ostatníostatní

DŮLEŽITÉ: Pro většinu downloadů musíte být registrovaní tady

Moje Výroba

Věci mé vloastní výroby kopíruj POUZE s IKONKOU!


Serials

21. ledna 2010 v 14:58 | Froggy

FFky

Comixy


SB

21. ledna 2010 v 14:54 | FroggyGirl
Moje SBénka-moje nejmilejší :)
Co bych si bez nich počala ztracena v hlubinách nekonečného internetu?


17.1.2010

17. ledna 2010 v 15:41 | FroggyGirl
Takže mám vlastního koně! Sice je ze sněhu , ale pořád je to můj kůň! Dneska přez noc mu asi trochu zapadaly nožičky...ale jinak je snad v pohodě.
Tělo jsem postavila v pohodě, ale hlava mi dala zabrat. Musela jsem jí vytvarovat ze břečky a nechat zamrznout přes noc...a povedlo se.

Jinak dneska i včera jsem byla na turnaji. Včera byl juniorskejFragment cup a já to totálně pokonila. Byla jsem první odzadu :)

Dneska nemůžu říct, že jsem to pokonila, ani že se mi to povedlo. Byla jsem třetí a protože byl zase Fragment, vyhrála jsem knížku. Chtěla jsem jinou, ale na dětskym vyhlašujou naši kotegorii jako poslední-kategorii rozhodčích.
No a to mě štve nejvíc. Musáme hlídat mladší na malym kutzu. Když jsme skončili, tak jsem nebyla schopná sečíst šest čísel! Jako tam jednomu klukovi řikam: "Radši se ten míček označ, abys neměl trestnou." Ale on ne a odpovídá: "Já si ho neoznačim, mě se nechce." A pořád! Nakonec ho ten druhej teda netrefil, ale jako docela o fous. Z těhle týpků jsem na palici.
Nebo z rodičů, co postával dětem za zadkem. To je hrůůůůůůza! Tak jako kámošce se minule nebo kdy stalo, že spočítala klukovi šest, ale jeho táta říkal, že má čtyři. Tak se tam s nih hádala, nakonec přišel ten jeho syn a prohlásil, že má sedm.

14.1.2010

14. ledna 2010 v 18:59 | FroggyGirl
Ták jsem přišla z klavíru a šla na komp... Dneska byl úděsnej den, nevim jak pro vás, ale mě totak rozhodně připadalo!
Tak za prvý psali jsme neočekávanej test z čeniny. Teda, polovinu věcí jsme si říkali pět minut před tim, ale já jsem já a jak jsem dostala test do ruky, měla jsem totální vokno. Najednou jsem si prostě nevzpomněla, co je to epos!
Tak a další důvod neznám, prostě to byl pěkně pitomej den. Jinak se mi nic nedaří! Třeba je to tim počasim a rozbředlou břečkou.

Ták, teď jdu hrát na flétnu, jinak mě rodiče zblázněj!

13.1.2010

13. ledna 2010 v 18:39 | FroggyGirl
Ták, když už jsem byla na tréningu, udělala si zápis do golfového deníčku-což znamená vyplnit tabulku o velikosti A4- a pak si ještě zahrála na piáno, tak můžu na komp. Teda, ještě si musim zahrát na flétnu, ale to až potom...:)

Jinak Dušek mě zase zklamal- nevzal si bačkory s pejskama!

A jinak co sem napsat...den jako každej jinej. Škola, golf, povinnosti... TESTY! KONEČNĚ JSME DOPSALI POSLEDNÍ!!!

Golf trošku jinak.....na hřišti

12. ledna 2010 v 20:25 | Froggy |  Golf trošku jinak
Tréning je jedna věc, hřiště druhá, případně turnaj třetí.
Tak když už máme nové hole pár týdnů, několik tréningů za sebou, je samozdřejmostí, že na řadu přijde náročnější hra.
První rána se nikdy nepovede. Zvlášť, když máte nové hole, s tím musíte počítat. No co, přece to není turnaj, dáte si mulligan. Ale pozor! Čím víc si jich dáte, tím víc budete kazit rány a tím víc budete naštvaní.
Druhá jamka, třetí...jedna zkažená víc jak druhá. Rybníček, šups ho tam. Outíček, míček chudáček, už nežije...
Na předposlední už to tak nějak nevydržíte a nejdřív prásknete holí pořádně o zem (To si přece zaslouží, neřád jeden), potom jí zahodíte o dvacet metrů dál a na závěr ještě nakopnete míček.
Když už jste dali tomu svému nářadíčku co proto, odpálili jste drive na poslední jamce-a hele! Vono to letí! A tak jste se konečně rozehráli a můžete si to kolo hrůzy dát znova.

12.1.2010

12. ledna 2010 v 19:34 | FroggyGirl
Ták a je to. Dneska jsem strašně šťastná, protože dostanu z matiky na vysvěčení jedničku! Jupí, jupí, jupí!!!
Jinak, ehm, co sem mám psát? Vzhledem k tomu, že jsem se právě vrátila z golfového tréningu, tak napíšu další díl povídky a potom možná opravím menu...
Dneska mě ale zklamal Dušek, protože si nevzal plyškvý bačkory s pejskama :(((. Škoda, no.

Lednová bleskovka

11. ledna 2010 v 17:26 | FroggyGirl |  bleskovky
Tákže bleskajda:

1. Ahojky!
2. Tak co škola? Taky je to tak hrozný?
3. Písemky, písemky, písemky... Je to na zbláznění!
4. Jaký bude vízo?
5. Jaký jste si vlastně dali novoroční přecevzetí?
6. No nic, nebudu vás zbytečně zdržovat...jenom potřebuju vědět, co bude na diplomku!?!
7. Páá!

Otázek je sedm, takže beru prvních sedm!

11.1.10

11. ledna 2010 v 17:21 | Froggy
Dneska to máme ale pěkný datum...
Jinak škola mě teda pěkně štve. Dneska jsem sice dostala jedničku ze čtvrtletky z matiky, ale na vysvěčení bude stejnak známka o trochu jinačí. Jinak jsme psali ještě test z fyziky, mno, tak nwm.

Teď jdu udělat bleskovečku.

Než budete cokoliv stahovat...

9. ledna 2010 v 18:45 | FroggyGirl
Musím vás upozornit, že k použití většiny mých downloadů je potřeba mít winrar.Pokud ale hrajete Simíky a stahujete tak mysim, že to neni zas takovej problém :D

Ještě kdyby jste tady narazili za nefunkční download, tak nečekejte a řekněte mi to!

9.1.2010

9. ledna 2010 v 17:01 | Froggy
Tak na víkend jsme se přesídlili na hory...
Dneska jsem byla na prkně, a musim říct, že bylo úžasný počasí. Teda ne hned ráno, to byl hroznej vichr, tak jsme si radši přispali :) A co se kvality sněhu týče, to bylo taky celkem fajn, protože napadl přírodní. Akorát to trochu pomalejc jezdilo, ale furt lepší než umělej tvrdej sníh a šutry :)