17.1.2010

17. ledna 2010 v 15:41 | FroggyGirl
Takže mám vlastního koně! Sice je ze sněhu , ale pořád je to můj kůň! Dneska přez noc mu asi trochu zapadaly nožičky...ale jinak je snad v pohodě.
Tělo jsem postavila v pohodě, ale hlava mi dala zabrat. Musela jsem jí vytvarovat ze břečky a nechat zamrznout přes noc...a povedlo se.

Jinak dneska i včera jsem byla na turnaji. Včera byl juniorskejFragment cup a já to totálně pokonila. Byla jsem první odzadu :)

Dneska nemůžu říct, že jsem to pokonila, ani že se mi to povedlo. Byla jsem třetí a protože byl zase Fragment, vyhrála jsem knížku. Chtěla jsem jinou, ale na dětskym vyhlašujou naši kotegorii jako poslední-kategorii rozhodčích.
No a to mě štve nejvíc. Musáme hlídat mladší na malym kutzu. Když jsme skončili, tak jsem nebyla schopná sečíst šest čísel! Jako tam jednomu klukovi řikam: "Radši se ten míček označ, abys neměl trestnou." Ale on ne a odpovídá: "Já si ho neoznačim, mě se nechce." A pořád! Nakonec ho ten druhej teda netrefil, ale jako docela o fous. Z těhle týpků jsem na palici.
Nebo z rodičů, co postával dětem za zadkem. To je hrůůůůůůza! Tak jako kámošce se minule nebo kdy stalo, že spočítala klukovi šest, ale jeho táta říkal, že má čtyři. Tak se tam s nih hádala, nakonec přišel ten jeho syn a prohlásil, že má sedm.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 seltik seltik | Web | 19. ledna 2010 v 17:00 | Reagovat

Ahojky - obíhám :). Jak se máš ?- doufám,že dobře!!! Máš moooooooooooc hezkej novej dess!!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.