ŠŤASTNÝ A VESELÝ!!!

24. prosince 2009 v 14:12 | Froggy |  Moje kecy-prosinec
Jo, jo, Štědrej den, dárečky, Ježášek a sníh...tak už to bejvá.

Tak vám všem popíšu mojí aktuální situaci, která tak zůstane i následujících 14 dní:

Na Vánoce jsme odjeli na hory, takže tu mám pitomej internet. Než jsem se dostala k psaní článku, tak mi to trvalo přibližně 20 minut. Takže prosím moje SBénko, aby se na mě moc nezlobili, když tu nějakou chvíli nebudu. (Komenty přidávat můžu! To by bylo nefér, kdybych vám to neřekla...)

Moje aktuální situace číslo dvě: Ráno jsme byli lyžovat. Teda, rodina byla lyžovat a já byla snowboardovat, jelikož jsem vyrostla z lyží. No, prkno mám taky nový, pěkný, ale to teď neřeště. Když to tak shrnu, tak jsem se nikdy ani tolik nebála, že spadnu na ksicht a roizbiju si držku, jako toho, že spadnu na zadek a vy už asi víte co potom...
Jasně že jsem žuchla! Sice jenom dvakrát za dvě jízdy, ale jo. U mě pády vypadaj buž směrem dopžedu pžes přední část prkna a nebo sklouznu na zadek. Dneska se mi stala ta druhá možnost, a ani nevíte, co bych teď dala za tu první. Skoro si nemůžu sednout!
Nebyl to tak hroznej pád. Když se podívám na minulej rok, ha, ha! To aspoň byla prča! Neřikám, že jezdim nějak úžasně, ale jela jsem na červenou (už po několikátý) a myslela si, že skusim sjet ten největší svah jako kdyby to byla skoro rovinka. Za pokus nic nedáte. Tak jsem to zkusila, hned na začátku jsem spadla a zbytek jsem sjela po břiše. :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.