Prosinec 2009

31.12.09

31. prosince 2009 v 21:13 | Froggy |  Moje kecy-prosinec
Za chvíli už tu bude nový rok...to to letí. I proto tu mám něco pro všechny moje SBénka:
Ale i ostatním bych moc ráda popřála všechno nej do nového roku a mnoho úspěchu jak v blogování, tak v životě!

Dárčky? Jaký?

25. prosince 2009 v 11:50 | Froggy |  Moje kecy-prosinec
Štědrej den je zs náma. Ahojo.Ale no co, za rok tu bue další...:))) Snad jste si to pořádně užili a dostali hodně dárečků. Protože jsem hrozně zvědavá a moc by mě zajímalo, co jste dostali, pochlubte se v nějakém tom komentíku!

Upřimně řečeno, nemůže vá vyjmenovat všechny dáky, co jsem dotala, protože by mi asi upadly obě ruce, vzhledem k tomu, že ležím v posteli a počítač je na stejné úrovni jako moje hlava. Aby se tak nestalo, řeknu vám jenom to, že jsem strašně ráda za lyže a hned potom za palandu, aby jsme se lépe vmáčkli do našeho horského pokojíku. :)

ŠŤASTNÝ A VESELÝ!!!

24. prosince 2009 v 14:12 | Froggy |  Moje kecy-prosinec
Jo, jo, Štědrej den, dárečky, Ježášek a sníh...tak už to bejvá.

Tak vám všem popíšu mojí aktuální situaci, která tak zůstane i následujících 14 dní:

Na Vánoce jsme odjeli na hory, takže tu mám pitomej internet. Než jsem se dostala k psaní článku, tak mi to trvalo přibližně 20 minut. Takže prosím moje SBénko, aby se na mě moc nezlobili, když tu nějakou chvíli nebudu. (Komenty přidávat můžu! To by bylo nefér, kdybych vám to neřekla...)

Moje aktuální situace číslo dvě: Ráno jsme byli lyžovat. Teda, rodina byla lyžovat a já byla snowboardovat, jelikož jsem vyrostla z lyží. No, prkno mám taky nový, pěkný, ale to teď neřeště. Když to tak shrnu, tak jsem se nikdy ani tolik nebála, že spadnu na ksicht a roizbiju si držku, jako toho, že spadnu na zadek a vy už asi víte co potom...
Jasně že jsem žuchla! Sice jenom dvakrát za dvě jízdy, ale jo. U mě pády vypadaj buž směrem dopžedu pžes přední část prkna a nebo sklouznu na zadek. Dneska se mi stala ta druhá možnost, a ani nevíte, co bych teď dala za tu první. Skoro si nemůžu sednout!
Nebyl to tak hroznej pád. Když se podívám na minulej rok, ha, ha! To aspoň byla prča! Neřikám, že jezdim nějak úžasně, ale jela jsem na červenou (už po několikátý) a myslela si, že skusim sjet ten největší svah jako kdyby to byla skoro rovinka. Za pokus nic nedáte. Tak jsem to zkusila, hned na začátku jsem spadla a zbytek jsem sjela po břiše. :)))

2......hole

18. prosince 2009 v 17:10 | Froggy |  Golf trošku jinak
Když vyrostete z holí, holt si prostě musíte koupit nové. Vybíráte, zkoušíte, radíte se s trenérem...až nakonec vyberete. Pěkná sada, železa 4-9, P, S, L, hybrídkek, dřeva 3 a 9 a teké samozřejmě patr a driver.
Jdete si je poprvé vyzkoušet. Nejdřív si vezmete 7 a potom to berete někak tak na přeskáčku až dojdete k driveru. Driver si nejspíš jako většina golfistů oblíbíte. No řekněte, komu by se nelíbila elegentní tyčka, s objemnou lesklou bambulí na konci? Tak si řeknete: "Šlo mi to se dřevem 5, půjde mi to i z driverem." Vezmete si hůl, napřáhnete se a...
...no fuj! To teda ale bylo! Každý golfista, no, konec konců i negolfista pozná podle sluchu, jestli se rána dřevem povedla. Když se to pozná u dřeva, tak desetkrát tolik u driveru. Pokud je rána pěkná, ozve se cinknutí, pokud ne, ozve se neznělý tupý zvuk.
No co, první rána se přece nikdy nepovede. Uklidňujete se v duchu. Ale druhá, ani třetí rána se nepovede, tak už do toho vzteky šijete jak do svého úhlavního nepřítele, až se nakonec dosáhnete zvuku topnutí, kterým na vás hůl řve:
"Hej, co to děláš, ty pako? Nevidíš, že už tak mám dost bolavý záda? To se dělá takhle, podívej se na toho chlapa před sebou! Takovej amatér a jde mu to líp než tobě..."
Pořádně vás to naštvě, až s holí pořádně praštíte o zem, nebo pokud nejste zas takoví nerváci, alespoň nakopnete míček. (Já osobně raději nakopnu míček, ale jestli se někteří chovají podle Woodse...)
Tak si vezmete kratší hůl, řekněme pětku železo. Odpálíte...fuj. Podruhé...ble! Potřetí...BLÉ!!! Tak si kvůli driveru zkazíte náladu i styl a odcházíte naštvaní domů. Pokud ovšem ještě nezůstanete trénovat a nezkusíte trénovat současně i svoje nervy.
...

Diplomky za bleskovku=:(((

18. prosince 2009 v 16:56 | Froggy
Moc mě to mrzí, ale diplomky za bleskovku budou až po víkendu... Vím, že to dlouho trvá, ale tady mám strašně pomalej internet, takže když dělám gify diplomek, často se stává, že se to neuloží. Hlavně vydržte! Diplomky budou!

Festival

17. prosince 2009 v 14:59 | Froggy |  Moje kecy-prosinec

Bylo to upe úža...! Víc jak upe úža! No prostě JEDEN SVĚT NA OHRADNÍ!!!

Moc ráda bych vám sem dala spot, ale nikde jsem ho nenašla. Akorát z minulýho roku. Ještě se juknu v sobotu, to festival končí, tak snad...

Nejdřím jsme šli na origami. Tam jsem se naučila leknín a nic víc jsem už nestihla, kvůli Moravcovi. Tam jsme šli čekat raději čtvrt hodinu předem, aby na nás zbyly nějaký slušný místa. Nakonec jsme přece jen vzadu, ale alespoň jsme nebyli mezi těmi co tam postávali a byli vyhozeni. Bylo to nej, nevim co, ale něco z toho všeho. Ke konci jsme šli ještě na pokusy, kde nám podřezali žíly, velmi krutě zabili gumového medvídka a pak nás ještě donutili roztavit sklo. Ale do kávárny jsme nešli, protože tam zapálili smrdutý vonný tyčinky! Blééé!

Ale dneska jsme do kavárny šli, a to dokonce 3x. Jednou jsme si dali IQ čaj, potom uzenej čaj-no vážně byl cejtit jako uzejej sejra- a potřetí jsem si já už nedala raději nic, jen složila lilii z papíru. Pak ten film o kterém jsem se už zmiňovala- Neobyčejný příběh hovínka. Bylo to...celkem zajímavý a nechutný. Vlastně když to tak souhrně vezmu, byla jsem na samejch ekofilmech. Taky jsme byli na další besedě, i když tak trochu náhodou.

Bleskovka č. 2!

15. prosince 2009 v 20:40 | Froggy |  bleskovky
Druhá bleskovka je tu! Tak beru první 3 bleskové odpovědi!

  1. Ahoj!
  2. Tak pro změnu, jak se těšíš na Vánoce?
  3. Máš už nakoupené dárky?
  4. Co si myslíš, že najdeš pod stromečkem?
  5. Tak po Vánocích u další bleskajdy! Pp!

Zase dess!!!

15. prosince 2009 v 20:32 | Froggy
Zase mám novej dess, no já se z toho vážně zcvoknu! Normálně bych ho asi neměnila, poněvač se mi červená moc nelíbí, ale zase je to s tmavě zelenou barva Vánoc. (Tmavě zelenou přímo nenávidim!) Doufám, že se mi povedl, že se vám líbí a že vás to neodradí chodit na tenhle blog.

Jinak ještě bych chtěla všem mocinky popřát VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!! (Hlavně si hned 1.1 nezlomte nohu, jako jeden můj spolužák...)

Jupííííííí!

15. prosince 2009 v 18:22 | Froggy |  Moje kecy-prosinec
Tak za prvé: Dnesk jsem byla na golfu a zjistila jsem, že mám strašnou zálibu v krátký hře. Ve vysoký a krátký hře. A taky driver, což je dlouhá hra. Nízká a dlouhá. Nic uprostřed!!! Prostě jen nej a nej!
A za druhý: Od zejtřka do pátku máme ve škole festival. Bude to fajn, tedy alespoň v to doufám. Zítra tam bude Václav Moravec, určitě ho znáte. S holkama si připravíme takový divadýlko: foťáky, zápisníky, žvejky a brejle. Nebo možná ty brejle ne. Ale divadýlko to bude.
Pro pátek jsme se zatím nemáme připravenej :(
A čtvrtek si schválně nechávám na konec. To půjdeme s holkama na skvělej film s názvem Požehnaný hnůj-neobyčejný příběh hovínka. Zatim moc nwm, o čem to bude, ale ten název prostě zní zajímavě...

Moc se omlouvám!

12. prosince 2009 v 16:58 | Froggy |  Moje kecy-prosinec
Je to hrůza, ale dnes jsem zapla počítač a s hrůzou jsem zjistila, že moje poslední dvě rozšíření hry TheSims2 jsou fuč! Ještě teď je mi z toho nanic a chce s mi brečet, když jenom pomyslím na to, že všechny moje rodiny z Květoluků a Blábolivýho Brodu jsou prostě ztracený! Navíc jsem tam měla udělanej i náš baráček, takže i plánek mojeho budoucího pokojíku!
Nicméně je mi to blbý i kvůli návštěvníkům tohoto blogu a mým milým SBéNkům, protože jsou fuč i fotky do komixu...achjo...:(((

Držte mi palce, pls!

9. prosince 2009 v 13:40 | Froggy |  Moje kecy-prosinec
Dneska jdu na koncert do hudebky. Achjo! Ale co se dá dělat, njn. Hraju bagatelu a skladbu s názvem arabeque sentimentale. Skladbička jsou to teda úžasný, tím hůř to ale bude vypadat, když to pokonim. Tak mi prosím držte palečky!

Tak tady je arabeaqua. Trochu trvá, než začne hrát hudba, ale hlavně vydržte, je to úžasný!


Bagatelu jsem nike nenašla, alespoň ne tu co hraju. Škoda.


1......úvod

9. prosince 2009 v 13:15 | Froggy |  Golf trošku jinak
Ehm...co bych vám tak mohla říct. Samozřejmě čerpám jen z vlastních zkušeností, takže pokud hrajete golf tak mi něco i potvrdíte. Bude to něco typu "Murpyho zákony", tak ať se líbí! :)

Golf, no, pokud jste negolfista řeknete si asi, že si prostě jenom vezmete klacek s palicí na konci, nějaký bílý něco a uděláte bum! Jenže tak to není! Zvlaště ne z pohledu náctileté golfisty (mě), která by následující rok chtěla snížit pod HCP patnáct.

Parodie

7. prosince 2009 v 19:45 | Froggy |  Moje kecy-prosinec
Tak jsem tak přemýšlela o Superstar...včerejší vystoupení...hmm. Tak komu vlastně fandit? Všichni zpívaj fakt dobře! Newym, kdo se mi včra líbil nejvíc. Asi Šmajda, ale porota ho teda dost zkritizovala. Tak jsem tak pátrala po originále, až jsem našla tohle:
Je to pěkná kravina, ale celkem ucházející parodie. :)

Vánoce se blíží!!! Ááá...

7. prosince 2009 v 16:50 | Froggy |  Moje kecy-prosinec
Na jednu stranu jsem ráda, že tu za chvíli budou Vánoce, ale na tu druhou bych před nejraději ještě stopla čas na pár tejdnů.
Proč se těšim, to je každýmu snad 100% jasný...
Touhle dobou už bych asi měla pomalu nakupovat dárky. Problém je ale v tom, že ještě ani pořádně newym, co komu dát. Pro ségru je to celkem lehký...tu potěší každá kravina :))). Ale co zbytek rodiny? Tak tady už jsem v rozpacích. Jedině pro prababičku mě napadly takový ty tlustý a strašně teplý ponožky, jenže když jsem do toho obchodu nedávno šla, abych je koupila, s hrůzou jsem zjistila, že už je nemaj!


Mikuláš

6. prosince 2009 v 19:17 | Froggík
Tak jakpak jste si včera všichnu užili Mikuláše? Já jsem si to teda užila náramně...! Že neuhádnete proč?
V pátek obcházelůa školu jna třída převlečená za čerty. My jsme měli poslední čtyři hodiny výtvarku, kde jsme se tak trochu (dost) nudili. Každou přestávku(...no, konec konců proč ne i při hodině?) jsme běhali dolů se kouka, kdy už konečně přijdou. Naneštěstí to brali od prvního patra a my byli v posledním...no prostě zákon schálnosti.
Když už konečně přišli, tak nás černě počmárali-prej to byla nivea a rozdrcený živočišný uhlí. Ne, že by to byla zrovna vábná informace, ale alespoň je to zdravotně nezávadný (od spolužáků jsem se dozvěděla, že jim na základne patlali na obličej třeba krém na boty!). Odmítala jsem si to smejt, stejně jako skoro polovina třídy a domů jsem jela s počmáranym ksichtem. Vzhledem k tomu, že po přesednutí jsem jela 5 zastávek sama, raději ani nechci vědět, co si o mě ti lidé v autobuse mysleli...

Stejnak jsem si to nááááááramně užila, jak ve škole tak doma.

Jednorázové povídky...úvod

3. prosince 2009 v 20:31 | Froggy |  Jednorázové povídky
Takže úvodem, proč jsem se rozhodla založit tuto rubriku. Nejspíš proto, že jsme psali slohovku a já to celkem pokazila. Celkem dost hodně pokazila. Mám z toho trochu strach, tak abych si to měla kde procvičit.
Nevím, jestli vás to bude bavit, ale tak snad...:)))